Koszule damskie hurt – wiosenny przegląd mody 2017

Wiadomo jest, że trendy w modzie zmieniają się w raz z temperaturą za oknem oraz z porą roku. Skoro mamy lekkie przebłyski za oknem postanowiłam zrobić wpis odnośnie koszul damskich. Koszule damskie hurt są to koszule dostępne w hurtowniach odzieżowych. Wiemy dobrze, że to właśnie hurtownie jako pierwsze mają najmodniejszy towar i to właśnie w takich miejscach możemy śmiało kupować by ubierać się i podążać za szybkimi modowymi zmianami.

Trendy powstają z obserwacji wszystkiego co nas otacza. Tej wiosny królować będą typowo wiosenne barwy: żółty, odcień orzechu. Warto też zwrócić uwagę na intensywniejszy odcień niebieskiego.

koszula damska asymetryczna

Powyższe kolory mają nadać nam witalności oraz świeżości. Serwisy społecznościowe, w których przewija się motyw mody podkreślają , że popularne w tym okresie będą stylizacje podobne do lat 80-tych. W poprzednim sezonie duże wrażenie wywarła asymetria, w tym też nie będzie inaczej. Warto postawić na koszule damskie hurt posiadające asymetryczne cięcia. Do tego na rynku znajdziemy wiele koszul posiadających asymetryczne wykończenia, rękawy itp.

Wiemy wszyscy, że koszule damskie były inspirowane zawsze męskimi. W wiosnę 2017 warto postawić na męskie koszule,

Kraciasta koszula

które są luźne. Tego typu koszule muszą pojawić się w Twojej szafie o ile chcesz być modna w okresie wiosenno-letnim.

Drobna oraz szeroka krata również nie wyjdą z mody. Jest to, powiedziałabym klasyczny elegancki wzór. Wybierajcie tez żółte kolory koszul. Zastanawiacie się może jakie jeszcze dodatki wam się przydadzą? Otóż w tym przypadku można postawić na minimalistyczna biżuterie, duże torebki oraz mini kopertówki.

Okulary to tez gadżet bez którego nie możesz się obejść. Najlepiej aby były one designerskie. Modnym dodatkiem mogą być również czapki z daszkiem oraz plecaki.

Według mojej opinii inspiracje modowe możemy dostrzec wszędzie, wystarczy tylko chcieć 🙂